Психологічна підтримки
Громадська організація «Інститут психології здоров'я» за підтримки PACT та USAID та організаційного супроводу КУ «ЦПРПП» ЗМР, надає безкоштовну психологічну допомогу людям, які проживають втрату.
Безкоштовні кваліфіковані психологічні послуги через участь у групах підтримки в онлайн та офлайн форматах пропонуються дітям, підліткам і дорослим, які переживають горе від втрати близької людини від 4 місяців і більше місяців тому. На реєстрацію до груп підтримки по втраті запрошуються дорослі і діти, які втратили члена родини внаслідок смерті (військова і цивільна втрата), у тому числі: втрата дорослого члена родини внаслідок смерті, загибель члена сім'ї – військовослужбовця, втрата дитини, втрата дитини під час вагітності або невдовзі після пологів, втрата члена родини внаслідок самогубства. Реєстрація https://forms.gle/b1wA2tMYWRHpkngv7
Отримати більше інформації про програму психологічної підтримки та зареєструватись до груп можна також на сайті: https://psyaid.center/support-groups/, довідки за телефонами: 098-475-71-24, 050-440-63-11.
З 7 по 13 листопада патрульна поліція Запорізької області проводила конкурс малюнків серед школярів початкових класів «Твоя безпека на дорозі». #ПорядокЦеТи #zaporizhiapolice #Конкурс
Учасники виражали свої думки та фантазії за допомогою малюнків, що демонструють як пішоходи, велосипедисти, водії та пасажири повинні дбати про свою безпеку на дорозі.
Серед багатьох робіт були обрані 10 переможців, які були нагороджені тематичними подарунками. Вітаємо одну з переможців конкурсу, ученицю 4-В класу Запорізької загальноосвітньої школи № 88 Сиргі Віталіну.

Колектив Запорізька загальноосвітня школа I-III ступенів №88 Запорізької міської ради Запорізької області долучився до ініціативи розміщення наліпок з офіційною айдентикою Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради для покращення взаємодії між освітніми закладами та посилення комунікаційної стратегії серед громадськості, здобувачів освіти та їх батьків.
#ОсвітаЗапоріжжяТут



Запорізька міська рада робить все, щоб з 1 вересня діти розпочали офлайн-навчання. Це дуже важливо, адже онлайн-формат триває вже 4,5 роки. Ми ремонтуємо укриття, будуємо нові підземні школи, шукаємо альтернативні укриття. Але є і великі виклики, що постали перед освітньою мережею міста. Це наявність шкіл без укриттів, менша кількість дітей (40 тисяч цьогоріч порівняно з 67 тисячами у 2021 році). Через відтік школярів місто не доотримує державну субвенцію в повному обсязі, що спричиняє необхідність залучати кошти міського бюджету. Цьогоріч це понад 200 мільйонів гривень.
Вся команда освітян міста щоденно шукає баланс для запуску шкіл і безпеки дітей, збереження якості освіти.
Хочемо долучити громаду до цього процесу! Просимо заповнити гугл-форму - і ми використаємо ваші ідеї та спільно запустимо школи в офлайн-форматі.
Будемо вдячні за кожну думку!
Про мистецтво академічної доброчесності.
Цей квітневий місяць 2024 року приніс нам незабутній захід - конкурс "Мистецтво академічної доброчесності"! Цей захід став важливим кроком у нашому невпинному прагненні до розвитку, етики та високих професійних стандартів в освіті. Завдяки цьому конкурсу учасники освітнього процесу не лише продемонструвати свою творчість та мистецьку обдарованість, але й поглибили розуміння та повагу до академічної доброчесності.
Творча група вчителів розробила Положення про проведення конкурсу, в якому були визначені основні критерії участі та оцінювання робіт як для учнів, так і для вчителів. Згідно з положенням, учасниками конкурсу були всі класні колективи та увесь педагогічний колектив.
Тема творчих робіт була широкою та відкритою: "Мистецтво академічної доброчесності". Учителі мали можливість створювати постери, буклети, презентації, в той час як учні 1-4 класів малювали малюнки, а учні 5-11 класів створювали постери. Таким чином, уся шкільна спільнота активно долучилися до цього заходу з різноманітними ідеями та витворами, що відображають наше спільне бажання створити середовище, де етика та чесність вважаються невід'ємними складовими навчання та творчості.
Після закінчення терміну прийому робіт, журі конкурсу, складене з представників педагогічного колективу та учнівської ради, провело оцінювання робіт відповідно до встановлених критеріїв. Переможці та призери отримали подарункові сертифікати та грамоти за досягнення у творчості
Конкурс творчих робіт "Мистецтво академічної доброчесності" став важливою подією для нашого навчального закладу, сприяючи розвитку творчих здібностей та активізації творчої активності серед учнів та вчителів. Бажаємо всім учасникам подальших успіхів у їхній творчій діяльності Дякуємо всім, хто долучився до цього заходу!
Звіт по проведенню конкурсу серед учнів: https://www.canva.com/design/DAGCf34mlws/5GEP4sEbN_JA5Rra5iuCXA/edit?utm_content=DAGCf34mlws&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton
Звіт по проведенню конкурсу серед вчителів: https://padlet.com/tamlebbel/padlet-tms2k0zrr9pay2c0

